0642880820 (op woensdag 0638001782) info@dansschoolfresh.com

PERRON C - STUDIO 1 + 2 + 3

DE VERBINDERIJ - STUDIO 4

Dansschool Fresh in Weert STUDIO 1-2-3
Perron 8
Parallelweg 168
6001 HM Weert

Dansschool Fresh in Weert STUDIO 4
De Verbinderij
Molenveldstraat 90
6001 HL Weert

Voor freerunning beginners
woe + masterclass
Gymzaal Markeent
Sint Jozefslaan 102
6006 JN Weert (in BS Markeent)

Voor freerunning Intermediate
Gymzaal in Philips van Horne SG
Herenstraat 298
6004 XL Weert

Aanmelden of vragen over de lessen?
Neem contact met ons op:
0681107975 op ma-di-do-vrij
0638001782 op woe
of via sophie@dansschoolfresh.com

Bekijk hieronder het lesrooster van Dansschool Fresh in Weert (hoofdlocatie)

vrijdag, september 18 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:15 - 10:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Sharona Bax
10:15 - 11:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Sharona Bax
15:45 - 16:45 1h Streetdance 10-14 jaar gevorderd Studio 4Sophie Mattens
16:00 - 17:00 1h Hiphop kids Studio 2Djordy Vogel
16:45 - 17:45 1h Modern beginners kids en jeugd Studio 4Sophie Mattens
17:00 - 18:00 1h Breakdance Kids 4-7 jaar Studio 1Daan Demes
17:00 - 18:30 1h 30' Fresh Family Crew wedstrijdteam hiphop Studio 2Djordy Vogel
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Recruits Studio 4Daan Demes
18:00 - 19:30 1h 30' Breakdance Vrije training Studio 1
18:30 - 19:30 1h Masterclass Dancehall/Hiphop all ages Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Breakdance Masterclass Studio 4Pim de Rijke
zaterdag, september 19 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:30 - 10:00 30' Minidance 2-4 jaar Studio 2Julie Metsemakers
10:00 - 11:00 1h Kidsdance 4-5 jaar Studio 2Julie Metsemakers
10:00 - 11:00 1h *NIEUW* Minimoves 1.5-4 jaar GRATIS PROEFLES 19 september! Studio 1Sharona Bax
10:00 - 11:00 1h Kidsdance 4-5 jaar Studio 4Elise Leyba
11:00 - 12:00 1h Kidsdance 6-8 jaar Studio 2Julie Metsemakers
11:00 - 12:00 1h Paaldansen vrij trainen Studio 1
11:00 - 12:00 1h Kidsdance 6-8 jaar Studio 4Elise Leyba
12:00 - 13:00 1h Kidsdance 8+ (motorisch betere groep) Studio 2Julie Metsemakers
12:00 - 13:00 1h Streetdance 8+ Studio 4Elise Leyba
zondag, september 20 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
10:00 - 11:00 1h Fresh Allstars mini’s Studio 4Daan Demes
11:00 - 12:00 1h Breakdance Kids 4-7 jaar Studio 2Paulos Claessens
11:00 - 12:00 1h Fresh Allstars battle les Studio 4Daan Demes
12:00 - 13:00 1h Fresh Allstars Techniekles Studio 4Daan Demes
maandag, september 21 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
16:00 - 17:00 1h Fresh Family Kids Showteam streetdance Studio 4Elise Leyba
17:00 - 18:00 1h Fresh Family Juniors Showteam streetdance Studio 4Kyra Moonen
17:00 - 18:30 1h 30' Fresh Family Teens Showteam streetdance Studio 2Samya Zhouri
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 4Raymon Truijen
18:00 - 19:00 1h Breakdance Beginners 8+ Studio 1Daan Demes
19:00 - 20:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 4Pim de Rijke
19:00 - 20:00 1h FA CREW Studio 2Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Hiphop Jeugd 12-18 jaar Studio 1Noor Lenders
19:00 - 19:45 45' Salsa (via SalsaRomanticaDanceCompany) Studio 3SalsaRomanticaDanceCompany
19:45 - 20:30 45' Salsa (via SalsaRomanticaDanceCompany) Studio 2SalsaRomanticaDanceCompany
20:00 - 21:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
20:00 - 21:00 1h Hiphop Advanced alle leeftijden Studio 1Noor Lenders
20:45 - 21:30 45' Bachata (via SalsaRomanticaDanceCompany) Studio 2SalsaRomanticaDanceCompany
21:30 - 22:15 45' Salsa (via SalsaRomanticaDanceCompany) Studio 2SalsaRomanticaDanceCompany
dinsdag, september 22 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 10:00 1h Ouderengym Studio 1Sophie Mattens
16:00 - 17:00 1h Kidsdance 4-7 jaar Studio 2Aniek Lalieu
16:00 - 17:00 1h Streetdance 8+ Studio 1Hilde Lambers
17:00 - 18:00 1h Freerunning Beginners 8+ Studio 1Daan Springer
17:00 - 18:00 1h Streetdance 8-11 jaar Studio 4Hilde Lambers
17:00 - 18:00 1h Fresh Family Minis Wedstrijdteam hiphop Studio 2Aniek Lalieu
18:00 - 19:00 1h Freerunning Gevorderd 8+ Studio 1Daan Springer
18:00 - 19:00 1h Modern advanced jeugd Studio 4Sophie Mattens
18:00 - 19:00 1h Hiphop Advanced alle leeftijden Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Streetdance Volwassenen Studio 3Kyra Moonen
19:00 - 20:00 1h Hiphop Masterclass alle leeftijden Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Vrije Training FA Talent Studio 4Daan Springer
19:00 - 20:00 1h Paaldansen Studio 1Paulien Claassen
20:00 - 21:00 1h Modern Volwassenen Studio 2Sophie Mattens
20:00 - 21:00 1h Fresh Family Crew extra training Studio 3Djordy Vogel
20:00 - 21:00 1h Breakdance 10+ Studio 4Daan Springer
20:00 - 21:00 1h Paaldansen Studio 1Paulien Claassen
woensdag, september 23 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
10:00 - 11:00 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Sharona Bax
16:00 - 17:00 1h Hiphop kids Studio 2Djordy Vogel
16:00 - 17:00 1h Streetdance 7-9 jaar Studio 1Amber Heijkers
16:30 - 18:00 1h 30' Fresh Family Varsity wedstrijdteam hiphop Studio 2, Studio 3Hilde Lambers
17:00 - 18:00 1h Fresh Allstars Mini B Studio 4Raymon Truijen
17:00 - 18:00 1h Streetdance 9-12 jaar Studio 1Amber Heijkers
17:00 - 18:00 1h High Heels Class Studio 3Djordy Vogel
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Mini A Studio 4Raymon Truijen
18:00 - 19:00 1h Freerunning Beginners 8+ Gymzaal MarkeentRick & Cayro
18:00 - 19:00 1h Hiphop Intermediate jeugd Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Breakdance Masterclass Studio 4Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Paaldansen Studio 1Virgil Nagel
19:00 - 20:00 1h Hiphop beginners jeugd Studio 2Djordy Vogel
20:00 - 21:00 1h Burlesque Privéles Studio 4Virgil Nagel
20:00 - 21:00 1h Hiphop volwassenen Studio 2Djordy Vogel
20:00 - 21:00 1h Kizomba (via I’mYourKizombaTeacher) Studio 1I'mYourKizombaTeacher
21:00 - 22:00 1h Kizomba (via I’mYourKizombaTeacher) Studio 1I'mYourKizombaTeacher
22:00 - 23:00 1h Kizomba (via I’mYourKizombaTeacher) Studio 1I'mYourKizombaTeacher
donderdag, september 24 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
16:00 - 17:00 1h Afro Kids Studio 1Hilde Lambers
17:00 - 18:00 1h Breakdance kids 4-7 jaar Studio 1Dave Aendekerk
17:00 - 18:00 1h *NIEUW* Afro/Dancehall beginners (NA AUDITIES) Studio 2Hilde Lambers
17:00 - 18:00 1h Freerunning beginners 8+ Gymzaal PVHLuuk de Vos
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 4Raymon Truijen
18:00 - 19:00 1h Breakdance beginners 8+ Studio 1Paulos Claessens
18:00 - 19:00 1h Afro/Dancehall Intermediate Studio 2Hilde Lambers
18:00 - 19:00 1h Freerunning gevorderd 8+ Gymzaal PVHLuuk de Vos
19:00 - 20:00 1h Afro/Dancehall Advanced Studio 2Hilde Lambers
19:00 - 20:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Freerunning Intermediate 8+ Gymzaal PVHRens Coenen
19:00 - 20:00 1h Kizomba (via I’mYourKizombaTeacher) Studio 1I'mYourKizombaTeacher
20:00 - 21:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
20:00 - 21:00 1h Freerunning Masterclass Gymzaal PVHLuuk de Vos
20:00 - 21:00 1h Kizomba (via I’mYourKizombaTeacher) Studio 1I'mYourKizombaTeacher
21:00 - 22:00 1h Kizomba (via I’mYourKizombaTeacher) Studio 1I'mYourKizombaTeacher
22:00 - 23:00 1h Kizomba (via I’mYourKizombaTeacher) Studio 1I'mYourKizombaTeacher
vrijdag, september 25 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:15 - 10:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Sharona Bax
10:15 - 11:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Sharona Bax
15:45 - 16:45 1h Streetdance 10-14 jaar gevorderd Studio 4Sophie Mattens
16:00 - 17:00 1h Hiphop kids Studio 2Djordy Vogel
16:45 - 17:45 1h Modern beginners kids en jeugd Studio 4Sophie Mattens
17:00 - 18:00 1h Breakdance Kids 4-7 jaar Studio 1Daan Demes
17:00 - 18:30 1h 30' Fresh Family Crew wedstrijdteam hiphop Studio 2Djordy Vogel
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Recruits Studio 4Daan Demes
18:00 - 19:30 1h 30' Breakdance Vrije training Studio 1
18:30 - 19:30 1h Masterclass Dancehall/Hiphop all ages Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Breakdance Masterclass Studio 4Pim de Rijke