0681107975 (op woensdag 0638001782) info@dansschoolfresh.com

PERRON C - STUDIO 1 + 2 + 3

DE VERBINDERIJ - STUDIO 4

Dansschool Fresh in Weert STUDIO 1-2-3
Perron 8
Parallelweg 168
6001 HM Weert

Dansschool Fresh in Weert STUDIO 4
De Verbinderij
Molenveldstraat 90
6001 HL Weert

Voor freerunning Masterclass
Gymzaal Molenveld
Regulierenstraat 3
6001 TL Weert

 

Aanmelden of vragen over de lessen?
Neem contact met ons op.
+31 (0)6 – 81107975 ma-di-do-vrij -> Romy
+31 (0)6 – 38001782 woe -> Sophie
sophie@dansschoolfresh.com

Welke lessen worden er gegeven in Weert?
Peutergym (minimoves), minidance, kidsdance, disneydance, breakdance, streetdance, hiphop, freerunning, modern, paaldansen, african/dancehall, fresh fit, stretchles, tricking en ouderengym.

Bekijk hieronder het lesrooster van Dansschool Fresh in Weert (hoofdlocatie)

zaterdag, mei 25 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 09:30 30' Minidance 2-4 jaar Studio 2Julie Metsemakers
09:00 - 10:00 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Demi Drenth
09:30 - 10:00 30' Minidance 2-4 jaar Studio 2Julie Metsemakers
10:00 - 11:00 1h Kidsdance 4-5 jaar (VOL!) Studio 2Julie Metsemakers
11:00 - 12:00 1h Kidsdance 6-8 jaar Studio 2Julie Metsemakers
11:00 - 12:00 1h Streetdance 8-11 jaar Studio 4Virgil Nagel
11:00 - 12:00 1h Stretchles Studio 1Ilona Froggett
12:00 - 13:00 1h Tricking 8+ Studio 4Virgil Nagel
12:00 - 13:00 1h Kidsdance 6-8 jaar Studio 2Julie Metsemakers
12:00 - 13:00 1h Paaldansen Vrij trainen Studio 1Miranda Wijnen
zondag, mei 26 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
10:00 - 11:00 1h Fresh Allstars mini’s Studio 4Daan Demes
11:00 - 12:00 1h Breakdance Kids 4-7 jaar Studio 2Paulos Claessens
11:00 - 13:00 2h Breakdance Vrije training Studio 3
11:00 - 12:00 1h Fresh Allstars battle les Studio 4Daan Demes
12:00 - 13:00 1h Fresh Allstars Techniekles Studio 4Daan Demes
maandag, mei 27 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 10:00 1h *NIEUW* Fresh Fit Adults (gratis proefles bij 5 geïnteresseerden) Studio 2Demi Drenth
10:00 - 11:00 1h *NIEUW* Fresh Fit Adults (gratis proefles bij 5 geïnteresseerden) Studio 2Demi Drenth
10:15 - 11:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Daphne Maas
16:00 - 17:00 1h Freerunning 4-7 jaar Studio 1Tomas van der Laan
16:00 - 17:00 1h Breakdance kids 4-7 jaar Studio 4Raymon Truijen
16:00 - 17:00 1h Afro Kids t/m 12 jaar Studio 2Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Breakdance Beginners 8+ Studio 4Daan Demes
17:00 - 18:00 1h ‘Fresh 4 U (B)’ Showteam streetdance Studio 2Sophie Mattens
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 4Raymon Truijen
18:00 - 19:30 1h 30' ‘Fresh 4 U (A)’ Showteam streetdance 9-15 j. Studio 2Sophie Mattens
19:00 - 20:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 1Pim de Rijke
19:00 - 20:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
19:30 - 20:30 1h Fresh Fit Young Adults Studio 2Demi Drenth
20:00 - 21:00 1h Paaldansen Studio 1Miranda Wijnen
20:00 - 21:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
dinsdag, mei 28 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 10:00 1h Ouderengym Studio 1Sophie Mattens
10:00 - 10:30 30' Babybreak 2-4 jaar Studio 2Raymon Truijen
16:00 - 17:00 1h Kidsdance 4-7 jaar Studio 2Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Freerunning Beginners 8+ Studio 1Rens Coenen
17:00 - 18:00 1h Streetdance 8-11 jaar Studio 4Sophie Mattens
17:00 - 18:00 1h Wedstrijdteam ‘The Monsters’ 6-8 jaar Studio 2Djordy Vogel
18:00 - 19:00 1h Streetdance 12+ Studio 2Virgil Nagel
18:00 - 19:00 1h Modern tot 14 jaar Advanced Studio 4Sophie Mattens
18:00 - 19:00 1h Hiphop Advanced All Ages Studio 1Djordy Vogel
18:00 - 19:00 1h Next Level Program Studio 3Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Hiphop Masterclass all ages Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Freerunning Gevorderd 8-14 jaar Studio 1Virgil Nagel
19:00 - 20:00 1h Vrije Training FA Talent Studio 4Daan Springer
19:00 - 20:00 1h Gebruik zaal 3 Team Adults Studio 3
20:00 - 21:00 1h Streetdance Volwassenen Studio 1Virgil Nagel
20:00 - 21:00 1h Modern Volwassenen Studio 2Sophie Mattens
20:00 - 21:00 1h Synergy extra training Studio 3Djordy Vogel
20:00 - 21:00 1h Fresh Old Stars Studio 4Daan Springer
woensdag, mei 29 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
10:00 - 11:00 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Demi Drenth
14:00 - 15:00 1h Next Level Program Studio 4Raymon Truijen
16:00 - 17:00 1h Hiphop 8-11 jaar Studio 2Djordy Vogel
16:00 - 17:00 1h Streetdance 7-9 jaar Studio 1Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Fresh Allstars Mini B Studio 4Raymon Truijen
17:00 - 18:00 1h Streetdance 9-12 jaar Studio 1Roos van Gerwen
17:30 - 19:00 1h 30' Wedstrijdteam ‘The Rebels’ 10-17 j. Studio 2Djordy Vogel
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Mini A Studio 4Raymon Truijen
18:00 - 19:00 1h Freerunning Beginners 8+ Studio 1Virgil Nagel
19:00 - 20:00 1h Breakdance Masterclass Studio 4Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Paaldansen Studio 1Virgil Nagel
19:00 - 20:00 1h Hiphop Jeugd 12-18 jaar Studio 2Djordy Vogel
20:00 - 21:00 1h Privéles Burlesque Studio 1Virgil Nagel
20:00 - 21:00 1h Hiphop volwassenen Studio 2Djordy Vogel
donderdag, mei 30 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
16:00 - 17:00 1h Breakdance Kids 4-7 jaar Studio 4Raymon Truijen
16:00 - 17:00 1h Afro Kids t/m 12 jaar Studio 1Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Breakdance beginners 8+ Studio 4Paulos Claessens
17:00 - 18:00 1h African Dance Kids (tot 14 jaar) Studio 2Stephanie Nzomosi
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 4Raymon Truijen
18:00 - 19:00 1h African Dance Teens 14+ Studio 2Stephanie Nzomosi
19:00 - 20:00 1h Breakdance Vrije Training Studio 3
19:00 - 20:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Pole Choreo (stopt per 1 mei a.s.) Studio 1Ilona Froggett
19:00 - 20:00 1h Fresh Fit Adults Studio 2Demi Drenth
20:00 - 21:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
20:00 - 21:00 1h Technisch paaldansen volwassenen Studio 1Siuho Hung
20:00 - 21:00 1h *NIEUW* Fresh Fit Young Adults (gratis proefles bij 5 geïnteresseerden) Studio 2Demi Drenth
vrijdag, mei 31 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 10:00 1h *NIEUW* Fresh Fit Adults (gratis proefles bij 5 geïnteresseerden) Studio 2Demi Drenth
09:15 - 10:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Demi Drenth
10:15 - 11:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Demi Drenth
15:45 - 16:45 1h Streetdance 8-11 jaar (VOL!) Studio 4Sophie Mattens
15:45 - 16:45 1h Privéles Hiphop Studio 3Djordy Vogel
16:45 - 17:45 1h Modern beginners tot 14 jaar Studio 4Sophie Mattens
17:00 - 18:30 1h 30' ‘Synergy’ wedstrijdteam Hiphop 12-18 j. Studio 2Djordy Vogel
17:30 - 18:30 1h Freerunning Masterclass 14+ Gymzaal MolenveldVirgil Nagel
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Recruits Studio 4Paulos Claessens
18:30 - 19:30 1h Masterclass Dancehall/Hiphop all ages Studio 1Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Breakdance Masterclass Studio 4Pim de Rijke
zaterdag, juni 1 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 09:30 30' Minidance 2-4 jaar Studio 2Julie Metsemakers
09:00 - 10:00 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Demi Drenth
09:30 - 10:00 30' Minidance 2-4 jaar Studio 2Julie Metsemakers
10:00 - 11:00 1h Kidsdance 4-5 jaar (VOL!) Studio 2Julie Metsemakers
11:00 - 12:00 1h Kidsdance 6-8 jaar Studio 2Julie Metsemakers
11:00 - 12:00 1h Streetdance 8-11 jaar Studio 4Virgil Nagel
11:00 - 12:00 1h Stretchles Studio 1Ilona Froggett
12:00 - 13:00 1h Tricking 8+ Studio 4Virgil Nagel
12:00 - 13:00 1h Kidsdance 6-8 jaar Studio 2Julie Metsemakers
12:00 - 13:00 1h Paaldansen Vrij trainen Studio 1Miranda Wijnen