0681107975 (op woensdag 0638001782) info@dansschoolfresh.com

PERRON C - STUDIO 1 + 2 + 3

DE VERBINDERIJ - STUDIO 4

Dansschool Fresh in Weert STUDIO 1-2-3
Perron 8
Parallelweg 168
6001 HM Weert

Dansschool Fresh in Weert STUDIO 4
De Verbinderij
Molenveldstraat 90
6001 HL Weert

Voor freerunning Masterclass
Gymzaal Markeent
Sint Jozefslaan 102
6006 JN Weert (in BS Markeent)

 

Voor freerunning Intermediate
Gymzaal in Philips van Horne SG (PVH)
Herenstraat 298
6004 XL Weert

Aanmelden of vragen over de lessen?
Neem contact met ons op.
+31 (0)6 – 81107975 ma-di-do-vrij -> Romy
+31 (0)6 – 38001782 woe -> Sophie
sophie@dansschoolfresh.com

Welke lessen worden er gegeven in Weert?
Peutergym (minimoves), minidance, kidsdance, breakdance, streetdance, hiphop, freerunning, modern, paaldansen, african/dancehall, fresh fit, stretchles, tricking en ouderengym.

Bekijk hieronder het lesrooster van Dansschool Fresh in Weert (hoofdlocatie)

Let op! In verband met de Sinterklaasviering 2019 van Fresh zijn de volgende lessen verzet:
Minimoves maandag-> Naar zaterdag 16 november 09:00-09:30 uur
Afro kids maandag->Naar zaterdag 16 november 10:00-11:00 uur
Babybreak dinsdag->Naar zaterdag 16 november 09:00-09:30 uur
Kidsdance 4-7 jaar dinsdag->Naar zaterdag 16 november 11:00-12:00 uur
Minimoves woensdag->Naar zaterdag 16 november 09:00-09:30 uur
Afro kids donderdag->Naar zaterdag 16 november 10:00-11:00 uur
Breakdance 4-7 jaar donderdag->Naar zaterdag 16 november 11:00-12:00 uur
Minimoves vrijdag 2 groepen-> Naar zaterdag 16 november 09:00-09:30 uur
Breakdance 4-7 jaar vrijdag-> Naar zaterdag 16 november 12:00-13:00 uur
Minidance zaterdag 09:30 uur-> Naar zaterdag 16 november 09:00-09:30 uur
Minimoves zaterdag 09:00 uur-> Naar zaterdag 16 november 09:30-10:00 uur
Kidsdance 4-5 jaar zaterdag 10:00 uur 2 groepen-> Naar zaterdag 16 november 09:30-10:00 uur
Kidsdance 6-8 jaar zaterdag 11:00 uur->Naar zaterdag 16 november 10:00-11:00 uur
Breakdance 4-7 jaar zondag -> Naar zaterdag 16 november 12:00-13:00 uur

maandag, november 18 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 10:00 1h Fresh Fit Adults Studio 2Demi Drenth
10:15 - 11:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Daphne Maas
16:00 - 17:00 1h Fresh Family Kids Showteam streetdance Studio 4Daphne Maas
16:00 - 17:00 1h Afro Kids t/m 12 jaar Studio 2Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Fresh Family Juniors Showteam streetdance Studio 4Daphne Maas
17:00 - 18:30 1h 30' Fresh Family Teens Showteam streetdance Studio 2Roos van Gerwen
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 4Raymon Truijen
18:00 - 19:00 1h Breakdance Beginners 8+ Studio 1Daan Demes
19:00 - 20:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 4Pim de Rijke
19:00 - 20:00 1h FA CREW Studio 1Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Hiphop Jeugd 12-18 jaar Studio 2Jamayl Doesburg
20:00 - 21:00 1h Paaldansen Studio 1Miranda Wijnen
20:00 - 21:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
20:00 - 21:00 1h Hiphop Advanced alle leeftijden Studio 2Jamayl Doesburg
dinsdag, november 19 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 10:00 1h Ouderengym Studio 1Sophie Mattens
10:00 - 10:30 30' Babybreak 2-4 jaar Studio 2Raymon Truijen
16:00 - 17:00 1h Kidsdance 4-7 jaar Studio 2Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Freerunning Beginners 8+ Studio 1Rens Coenen
17:00 - 18:00 1h Streetdance 8-11 jaar (VOL!) Studio 4Sophie Mattens
17:00 - 18:00 1h Wedstrijdteam Hiphop Fresh Family Mini’s Studio 2Djordy Vogel
18:00 - 19:00 1h Modern tot 14 jaar Advanced Studio 4Sophie Mattens
18:00 - 19:00 1h Hiphop Advanced All Ages Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Hiphop Masterclass all ages Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Freerunning Gevorderd 8-14 jaar Studio 1Virgil Nagel
19:00 - 20:00 1h Vrije Training FA Talent Studio 4Daan Springer
20:00 - 21:00 1h Streetdance Volwassenen Studio 1Virgil Nagel
20:00 - 21:00 1h Modern Volwassenen Studio 2Sophie Mattens
20:00 - 21:00 1h Fresh Family Crew extra training Studio 3Djordy Vogel
20:00 - 21:00 1h Fresh Old Stars Studio 4Daan Springer
woensdag, november 20 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
10:00 - 11:00 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Demi Drenth
16:00 - 17:00 1h Hiphop 8-11 jaar (VOL!) Studio 2Djordy Vogel
16:00 - 17:00 1h Streetdance 7-9 jaar Studio 1Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Fresh Allstars Mini B Studio 4Raymon Truijen
17:00 - 18:00 1h Streetdance 9-12 jaar Studio 1Roos van Gerwen
17:30 - 19:00 1h 30' Wedstrijdteam Hiphop Fresh Family Varsity Studio 2Djordy Vogel
17:50 - 18:50 1h Freerunning Beginners 8+ Gymzaal MarkeentVirgil Nagel
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Mini A Studio 4Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Breakdance Masterclass Studio 4Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Paaldansen Studio 1Virgil Nagel
19:00 - 20:00 1h Hiphop Jeugd 12-18 jaar (VOL!) Studio 2Djordy Vogel
20:00 - 21:00 1h Privéles Burlesque Studio 3Virgil Nagel
20:00 - 21:00 1h Hiphop volwassenen Studio 2Djordy Vogel
20:00 - 21:00 1h Urban Kizz Niveau 1 (Kizomba) Studio 1I'mYourKizombaTeacher
21:00 - 22:00 1h Urban Kizz Niveau 2 (Kizomba) Studio 1I'mYourKizombaTeacher
22:00 - 23:00 1h Urban Kizz Niveau 3 (Kizomba) Studio 1I'mYourKizombaTeacher
donderdag, november 21 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
16:00 - 17:00 1h Afro Kids t/m 12 jaar Studio 1Roos van Gerwen
16:00 - 17:00 1h *NIEUW* Modern Kids (gratis proefles bij 5 geïnteresseerden) Studio 2Elise Leyba
17:00 - 18:00 1h Breakdance kids 4-7 jaar Studio 1Dave Aendekerk
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 4Raymon Truijen
18:00 - 19:00 1h Breakdance beginners 8+ Studio 1Paulos Claessens
18:00 - 19:00 1h Afro/Dancehall Beginners Studio 2Hilde Lambers
19:00 - 20:00 1h Afro/Dancehall Advanced Studio 2Hilde Lambers
19:00 - 20:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Freerunning Intermediate Gymzaal PVHRens Coenen
20:00 - 21:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
20:00 - 21:00 1h Technisch paaldansen volwassenen Studio 1Ilona Froggett
vrijdag, november 22 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:15 - 10:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Demi Drenth
10:15 - 11:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Demi Drenth
15:45 - 16:45 1h Streetdance 10-14 jaar gevorderd Studio 4Sophie Mattens
16:00 - 17:00 1h Hiphop 8-11 jaar (GRATIS PROEFLES bij 5 geïnteresseerden) Studio 2Djordy Vogel
16:45 - 17:45 1h Modern beginners tot 14 jaar Studio 4Sophie Mattens
17:00 - 18:00 1h Breakdance Kids 4-7 jaar Studio 1Daan Demes
17:00 - 18:30 1h 30' Wedstrijdteam Hiphop Fresh Family Crew Studio 2Djordy Vogel
17:30 - 18:30 1h Freerunning Masterclass 14+ Gymzaal MarkeentVirgil Nagel
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Recruits Studio 4Paulos Claessens
18:00 - 19:30 1h 30' Breakdance Vrije training Studio 1
18:30 - 19:30 1h Masterclass Dancehall/Hiphop all ages Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Breakdance Masterclass Studio 4Pim de Rijke
zaterdag, november 23 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 10:00 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Sharona Bax
09:30 - 10:00 30' Minidance 2-4 jaar Studio 2Julie Metsemakers
10:00 - 11:00 1h Tricking 8+ Studio 4Virgil Nagel
10:00 - 11:00 1h Kidsdance 4-5 jaar Studio 2Julie Metsemakers
10:00 - 11:00 1h Kidsdance 4-5 jaar Studio 1Roos van Gerwen
11:00 - 12:00 1h Kidsdance 6-8 jaar Studio 2Julie Metsemakers
11:00 - 12:00 1h Streetdance 8-11 jaar Studio 4Roos van Gerwen
12:00 - 13:00 1h Kidsdance 8+ (motorisch betere groep) Studio 2Julie Metsemakers
zondag, november 24 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
10:00 - 11:00 1h Fresh Allstars mini’s Studio 4Daan Demes
11:00 - 12:00 1h Breakdance Kids 4-7 jaar Studio 2Paulos Claessens
11:00 - 12:00 1h Fresh Allstars battle les Studio 4Daan Demes
12:00 - 13:00 1h Fresh Allstars Techniekles Studio 4Daan Demes
maandag, november 25 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 10:00 1h Fresh Fit Adults Studio 2Demi Drenth
10:15 - 11:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Daphne Maas
16:00 - 17:00 1h Fresh Family Kids Showteam streetdance Studio 4Daphne Maas
16:00 - 17:00 1h Afro Kids t/m 12 jaar Studio 2Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Fresh Family Juniors Showteam streetdance Studio 4Daphne Maas
17:00 - 18:30 1h 30' Fresh Family Teens Showteam streetdance Studio 2Roos van Gerwen
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 4Raymon Truijen
18:00 - 19:00 1h Breakdance Beginners 8+ Studio 1Daan Demes
19:00 - 20:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 4Pim de Rijke
19:00 - 20:00 1h FA CREW Studio 1Raymon Truijen
19:00 - 20:00 1h Hiphop Jeugd 12-18 jaar Studio 2Jamayl Doesburg
20:00 - 21:00 1h Paaldansen Studio 1Miranda Wijnen
20:00 - 21:00 1h FA CREW Studio 4Raymon Truijen
20:00 - 21:00 1h Hiphop Advanced alle leeftijden Studio 2Jamayl Doesburg