0642880820 (op woensdag 0638001782) info@dansschoolfresh.com
Kerstvakantie workshops 2020

Kerstvakantie workshops 2020

KERSTVAKANTIE WORKSHOPS 2020   Op dinsdag 22 en dinsdag 29 december 2020 staan er weer 2 SUPER TOFFE activiteitendagen gepland voor kinderen! Beide dagen kun je bij Fresh terecht van 11:00-14:30 uur. In de Kerstvakantie kunnen kinderen vanaf 6 jaar samen met hun...
BRING YOUR FRIEND WEEK 2020

BRING YOUR FRIEND WEEK 2020

BRING YOUR FRIEND WEEK 2020 DANSSCHOOL FRESH! Altijd al eens een les bij Fresh uit willen proberen? In de week van maandag 31 augustus t/m zondag 6 september mogen leden van Fresh een vriendje/vriendinnetje meenemen naar de les. Iedereen mag een keertje GRATIS komen...
VACATURE KIDSLESSEN WEERT

VACATURE KIDSLESSEN WEERT

Dansschool Fresh zoekt per 2 september een enthousiaste kidsdocent die onze MINI lessen kan gaan geven op onze hoofdlocatie in WEERT. De minilessen zijn ouder-kindlessen van een uur waarbij kinderen van 1.5-4 jaar kunnen klimmen en klauteren en leren dansen op...
Breakdance lessen Eindhoven

Breakdance lessen Eindhoven

Breakdance lessen in Eindhoven Vanaf september 2020 zal Dansschool Fresh in samenwerking met Flexx_n Dance Acadamy  starten met het geven van breakdance lessen in Eindhoven. De lessen zullen op dinsdag en vrijdag worden verzorgd en zijn voor kinderen van 4 tot 7 jaar...
(niet meer geldig) Buiten lesrooster

(niet meer geldig) Buiten lesrooster

Hierbij het alternatieve lesrooster van Dansschool Fresh. Dit rooster geldt tot 1 juni (of indien er eerder nieuwe maatregelen worden afgekondigd) Gratis proefles volgen is zeker mogelijk! Stuur een mailtje naar sophie@dansschoolfresh.com om je aan te melden. Vragen...
HIPHOP IN WEERT!

HIPHOP IN WEERT!

Van ‘The Bronx’ naar Weert! In de jaren 70 ontstond in de Bronx, New York, de inmiddels wereldwijde HipHop cultuur. HipHop wordt gedefinieerd door vier belangrijke elementen: Rappen, DJ-en, breakdance en graffiti. Waar vroeger breakdancers voornamelijk op...
Vacature docent paaldansen

Vacature docent paaldansen

Vacature vanaf het moment dat we weer open mogen: Docent paaldansen op onze hoofdlocatie Weert. Mogelijke lesdagen en tijden: maandag en donderdag van 20:00-21:00 uur Heb jij interesse? Stuur dan een mailtje naar romy@dansschoolfresh.com Check voor meer info en andere...
Online lessen

Online lessen

Zoals jullie waarschijnlijk al gehoord/gelezen hebben bieden wij momenteel aan onze leden online danslessen aan. Deze zijn te bekijken via youtube, met een speciale link. De link sturen we via de mail naar het e-mailadres wat bij ons geregistreerd staat. Geen mail...