0681107975 (op woensdag 0638001782) info@dansschoolfresh.com
Buiten lesrooster

Buiten lesrooster

Hierbij het alternatieve lesrooster van Dansschool Fresh. Dit rooster geldt tot 1 juni (of indien er eerder nieuwe maatregelen worden afgekondigd) Gratis proefles volgen is zeker mogelijk! Stuur een mailtje naar sophie@dansschoolfresh.com om je aan te melden. Vragen...
HIPHOP IN WEERT!

HIPHOP IN WEERT!

Van ‘The Bronx’ naar Weert! In de jaren 70 ontstond in de Bronx, New York, de inmiddels wereldwijde HipHop cultuur. HipHop wordt gedefinieerd door vier belangrijke elementen: Rappen, DJ-en, breakdance en graffiti. Waar vroeger breakdancers voornamelijk op...
Vacature docent paaldansen

Vacature docent paaldansen

Vacature vanaf het moment dat we weer open mogen: Docent paaldansen op onze hoofdlocatie Weert. Mogelijke lesdagen en tijden: maandag en donderdag van 20:00-21:00 uur Heb jij interesse? Stuur dan een mailtje naar romy@dansschoolfresh.com Check voor meer info en andere...
Online lessen

Online lessen

Zoals jullie waarschijnlijk al gehoord/gelezen hebben bieden wij momenteel aan onze leden online danslessen aan. Deze zijn te bekijken via youtube, met een speciale link. De link sturen we via de mail naar het e-mailadres wat bij ons geregistreerd staat. Geen mail...
Vooropleiding urban dans bij Fresh!

Vooropleiding urban dans bij Fresh!

Dit jaar kunnen we bij Fresh echt een uniek traject aanbieden voor dansers die graag een dansopleiding willen gaan doen. De komende maanden kun je bij ons in Weert een VOOROPLEIDING DANS volgen!! Docente Kyra is zelf bijna afgestuurd aan de Utrechtse Dansacademie en...
Open dag Dansschool Fresh 2020

Open dag Dansschool Fresh 2020

AANSTAANDE ZONDAG 19 JANUARI OPEN DAG DANSSCHOOL FRESH! Kom ook naar ons gratis event en kom kijken naar de gaafste dansbattle’s en optredens. De open dag staat gepland van 12:00 – 15:00 uur, in het hoofdgebouw van Dansschool Fresh aan de Parallelweg 168 in Weert. Het...
Wijzigingen rooster Nederweert

Wijzigingen rooster Nederweert

Vanaf januari gaat het rooster op maandag in Nederweert veranderen. Het nieuwe rooster gaat er als volgt uit zien: Maandag 17:00-18:00 Nieuwe les FREERUNNING alle leeftijden (GRATIS proefles bij 5 geïnteresseerden) Maandag 18:00-19:00 Breakdance (zonder...