0681107975 (op woensdag 0638001782) info@dansschoolfresh.com

PERRON C - Dansschool Fresh in Weert

Dansschool Fresh in Weert
Perron 8
Parallelweg 168
6001 HM Weert

Aanmelden of vragen over de lessen?
Neem contact met ons op.
+31 (0)6 – 81107975
+31 (0)6 – 41366598
info@dansschoolfresh.com

Welke lessen worden er gegeven in Weert?
Breakdance, streetdance, kidsdance, minidance, peutergym, freerunning, modern, paaldansen, hiphop en nog veel meer..

Bekijk hieronder het lesrooster van Dansschool Fresh in Weert (hoofdlocatie)

dinsdag, december 11 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 10:00 1h Ouderengym Studio 1Sophie Mattens
10:00 - 10:30 30' Babybreak 2-4 j. Studio 2Raymon Truijen
16:00 - 17:00 1h Kidsdance 4-7 j. Studio 2Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Freerunning Beginners 8+ Studio 1Rens Coenen
17:00 - 18:00 1h Streetdance 8-11 j. Studio 2Sophie Mattens
17:00 - 18:00 1h Wedstrijdteam ‘The Monsters’ 6-8 jaar Studio 3Djordy Vogel
18:00 - 19:00 1h Streetdance 12+ Studio 1Virgil Nagel
18:00 - 19:00 1h Modern tot 14 j. ADVANCED Studio 2Sophie Mattens
19:00 - 20:00 1h Hiphop MASTERCLASS Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Dance And Shape volwassenen Studio 3
19:00 - 20:00 1h Freerunning Gevorderd 8-14 j. Studio 1Virgil Nagel
20:00 - 21:00 1h Streetdance Volwassenen Studio 1Virgil Nagel
20:00 - 21:00 1h Modern Volwassenen Studio 2Sophie Mattens
20:00 - 21:00 1h Synergy extra training Studio 3Djordy Vogel
woensdag, december 12 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
16:00 - 17:00 1h Hiphop 8-11 jaar Studio 1Djordy Vogel
16:00 - 17:00 1h Streetdance 7-9 j. Studio 1Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Fresh Allstars Mini B Studio 2Raymon Truijen
17:00 - 18:00 1h Streetdance 9-12 j. Studio 1Roos van Gerwen
17:30 - 19:00 1h 30' The Rebels Studio 3Djordy Vogel
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Mini A Studio 2Raymon Truijen
18:00 - 19:00 1h Freerunning Beginners 8+ Studio 1Virgil Nagel
19:00 - 20:00 1h Privéles breakdance Studio 3
19:00 - 20:00 1h Paaldansen (VOL!) Studio 1Virgil Nagel
19:00 - 20:00 1h Hiphop 12-18 j. Studio 2Djordy Vogel
20:00 - 21:00 1h Breakdance Masterclass Studio 1Raymon Truijen
20:00 - 21:00 1h Privéles breakdance Studio 3
20:00 - 21:00 1h Hiphop volwassenen Studio 2Djordy Vogel
donderdag, december 13 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
16:00 - 17:00 1h Breakdance Kids 4-7 j. Studio 1Raymon Truijen
16:00 - 17:00 1h Disneydance 3-6 jaar Studio 2Sophie Mattens
17:00 - 18:00 1h Breakdance beginners 8+ Studio 1Paulos Claessens
17:00 - 18:00 1h African/Dancehall tot 16 j. Studio 2Stephanie Nzomosi
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 1Raymon Truijen
18:00 - 19:00 1h African/Dancehall 16+ Studio 2Stephanie Nzomosi
19:00 - 20:00 1h Breakdance Vrije Training Studio 3
19:00 - 20:00 1h Breakdance Fresh Allstars Studio 1Raymon Truijen
20:00 - 21:00 1h Breakdance Fresh Allstars Studio 2Raymon Truijen
20:00 - 21:00 1h Technisch paaldansen volwassenen Studio 1Siuho Hung
vrijdag, december 14 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
10:15 - 11:15 1h MiniMoves 1.5-4 j. Studio 1Sophie Mattens
15:45 - 16:45 1h Streetdance 8-11 j. (VOL!) Studio 1Sophie Mattens
16:30 - 17:30 1h Fresh Allstars Recruits Studio 1Paulos Claessens
16:45 - 17:45 1h Modern beginners tot 14 j. Studio 3Sophie Mattens
17:00 - 18:30 1h 30' ‘Synergy’ wedstrijdteam Hiphop 12-18 j. Studio 2Djordy Vogel
17:30 - 18:30 1h Freerunning Masterclass 14+ Studio 1Virgil Nagel
18:30 - 20:00 1h 30' Wedstrijdteam Hiphop Adults Studio 2Jamayl Doesburg
19:00 - 20:00 1h Breakdance Masterclass Studio 1Pim de Rijke
20:00 - 21:00 1h Masterclass Dancehall/Hiphop all ages Studio 1Djordy Vogel
zaterdag, december 15 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 09:30 30' Minidance 2-4 j. Studio 2Julie Metsemakers
09:30 - 10:00 30' Minidance 2-4 j. Studio 2Julie Metsemakers
10:00 - 11:00 1h Kidsdance 4-5 j. Studio 1Nikki & Elise
10:00 - 11:00 1h Kidsdance 4-5 j. (VOL!) Studio 2Julie Metsemakers
11:00 - 12:00 1h Kidsdance 6-8 j. (VOL!) Studio 2Julie Metsemakers
11:00 - 12:00 1h Streetdance 8-11 j. Studio 1Virgil Nagel
12:00 - 13:00 1h Tricking 8+ Studio 1Virgil Nagel
12:00 - 13:00 1h Kidsdance 6-8 j. Studio 2Julie Metsemakers
13:00 - 14:00 1h Paaldansen Vrij trainen Studio 1Miranda Wijnen
zondag, december 16 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
10:00 - 11:00 1h Fresh Allstars mini’s Studio 1Daan Demes
11:00 - 12:00 1h Breakdance Kids 4-7 jaar Studio 2Paulos Claessens
11:00 - 13:00 2h Breakdance Vrije training Studio 2, Studio 3
11:00 - 12:00 1h Fresh Allstars battle les Studio 1Daan Demes
12:00 - 13:00 1h Fresh Allstars Techniekles Studio 1Daan Demes
maandag, december 17 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
10:15 - 11:15 1h Minimoves 1.5-4 jaar Studio 1Daphne Maas
16:00 - 17:00 1h Freerunning 4-7 jaar Studio 1Tomas van der Laan
16:00 - 17:00 1h Breakdance kids 4-7 jaar Studio 2Raymon Truijen
17:00 - 18:00 1h Breakdance Beginners 8+ Studio 1Daan Springer
17:00 - 18:00 1h ‘Fresh 4 U (B)’ Showteam streetdance Studio 2Sophie Mattens
18:00 - 19:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 1Raymon Truijen
18:00 - 19:30 1h 30' ‘Fresh 4 U (A)’ Showteam streetdance 9-15 j. Studio 2, Studio 3Sophie Mattens
19:00 - 20:00 1h Fresh Allstars Kids/Juniors Studio 2Pim de Rijke
19:00 - 20:00 1h Breakdance Fresh Allstars Studio 1Raymon Truijen
20:00 - 21:00 1h Paaldansen Beginners Studio 1Miranda Wijnen
20:00 - 21:00 1h Zaal 3 bezet ivm priveles Studio 3Roos van Gerwen
20:00 - 21:00 1h Breakdance Fresh Allstars Studio 2Raymon Truijen
dinsdag, december 18 Les / Activiteit LocatieDocent(en)
09:00 - 10:00 1h Ouderengym Studio 1Sophie Mattens
10:00 - 10:30 30' Babybreak 2-4 j. Studio 2Raymon Truijen
16:00 - 17:00 1h Kidsdance 4-7 j. Studio 2Roos van Gerwen
17:00 - 18:00 1h Freerunning Beginners 8+ Studio 1Rens Coenen
17:00 - 18:00 1h Streetdance 8-11 j. Studio 2Sophie Mattens
17:00 - 18:00 1h Wedstrijdteam ‘The Monsters’ 6-8 jaar Studio 3Djordy Vogel
18:00 - 19:00 1h Streetdance 12+ Studio 1Virgil Nagel
18:00 - 19:00 1h Modern tot 14 j. ADVANCED Studio 2Sophie Mattens
19:00 - 20:00 1h Hiphop MASTERCLASS Studio 2Djordy Vogel
19:00 - 20:00 1h Dance And Shape volwassenen Studio 3
19:00 - 20:00 1h Freerunning Gevorderd 8-14 j. Studio 1Virgil Nagel
20:00 - 21:00 1h Streetdance Volwassenen Studio 1Virgil Nagel
20:00 - 21:00 1h Modern Volwassenen Studio 2Sophie Mattens
20:00 - 21:00 1h Synergy extra training Studio 3Djordy Vogel