0642880820 (op woensdag 0638001782) info@dansschoolfresh.com

Hierbij het alternatieve lesrooster van Dansschool Fresh.
Dit rooster geldt tot 1 juni (of indien er eerder nieuwe maatregelen worden afgekondigd)
Gratis proefles volgen is zeker mogelijk! Stuur een mailtje naar sophie@dansschoolfresh.com om je aan te melden.
Vragen over het rooster? Mail naar romy@dansschoolfresh.com

16:00-17:00 UUR Breakdance Kids kids 5+ docent: Daan D locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
16:00-17:00 UUR Breakdance/freerunning kids docent: Dave locatie: Kanaalpark aan zijde Budschop, Nederweert
17:00-18:00 UUR Breakdance kids 7+ docent: Daan D locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
17:00-18:00 UUR Breakdance/freerunning 13+ docent: Dave locatie: Kanaalpark aan zijde Budschop, Nederweert
18:00-19:00 UUR Breakdance kids gevorderden docent: Daan D locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
19:00-20:00 UUR Breakdance jeugd 13+ docent: Daan D locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
20:00-21:00 UUR Breakdance Fresh Allstars docent: Daan D locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)


16:00-17:00 UUR Hiphop Kids beginners docent: Djordy locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
17:00-18:00 UUR Hiphop Kids 11-12 jr docent: Djordy locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
18:00-19:00 UUR Hiphop team FF MINIS  docent: Djordy locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
19:00-20:00 UUR Hiphop jeugd 13+ docent: Djordy locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
20:00-21:00 UUR Hiphop masterclass docent: Djordy locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
21:00-22:00 UUR Hiphop 18+ volwassenen docent: Djordy locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)

16:00-17:00 UUR Streetdance kids 7+ docent: Roos locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
16:00-17:00 UUR Freerunning kids 8+ docent: Daan S locatie: Calisthenicspark (Wiekendreef)
16:00-17:00 UUR Streetdance kids 6+ docent: Sophie locatie: achter Relife Fitness Stramproy
17:00-18:00 UUR Streetdance kids 9+ docent: Roos locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
17:00-18:00 UUR Freerunning Kids 9+ docent: Daan S locatie: Calisthenicspark (Wiekendreef)
17:00-18:00 UUR Streetdance kids 8+ docent: Sophie locatie: achter Relife Fitness Stramproy
18:00-19:00 UUR Streetdance kids 9+ docent: Roos locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
18:00-19:00 UUR Freerunning jeugd 13+ docent: Daan S locatie: Calisthenicspark (Wiekendreef)
18:00-19:00 UUR Streetdance kids 9+ docent: Sophie locatie: achter Relife Fitness Stramproy
18:00-19:00 UUR Breakdance kids 5+ docent: Dave locatie: voorkant Sportivo Budel
19:00-20:00 UUR Streetdance jeugd 13+ docent: Roos locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
20:00-21:00 UUR Hiphop jeugd 13+ docent: Roos locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)


16:00-17:00 UUR Streetdance kids docent: Hilde locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
17:00-18:00 UUR Afro/dancehall kids docent: Hilde locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
17:30-18:30 UUR Streetdance kids docent: Kyra locatie: Kanaalpark aan zijde Budschop, Nederweert
18:00-19:00 UUR Breakdance kids 8+ docent: Daan S locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
19:00-20:00 UUR Afro/dancehall jeugd 13+ docent: Hilde locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
20:00-21:00 UUR Afro/dancehall jeugd advanced docent: Hilde locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
21:00-22:00 UUR Afro/dancehall 18+ volwassenen docent: Hilde locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)


16:00-17:00 UUR Streetdance kids 9+ docent: Sophie locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
17:00-18:00 UUR Moderne dans kids docent: Sophie locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
17:00-18:00 UUR Streetdance kids 8+ docent: Kyra locatie: Achter gemeenschapshuis D’n Binger Meijel
18:00-19:00 UUR Streetdance kids 10+ docent: Sophie locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
18:00-19:00 UUR Breakdance/Freerunning kids docent: Dave locatie: achter Relife Fitness Stramproy
19:00-20:00 UUR Moderne dans jeugd gevorderd docent: Sophie locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
19:00-20:00 UUR Breakdance/Freerunning kids docent: Dave locatie: achter Relife Fitness Stramproy
20:00-21:00 UUR Moderne dans jeugd beginners docent: Sophie locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)


09:00-10:00 UUR Kidsdance 4+ docent: Julie locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
10:00-11:00 UUR Kidsdance 6+ docent: Julie locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
11:00-12:00 UUR Kidsdance 7+ docent: Julie locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
12:00-13:00 UUR Kidsdance 4+ docent: Roos locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
13:00-14:00 UUR Kidsdance 6+ docent: Roos locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
14:00-15:00 UUR Streetdance jeugd 13+ docent: Roos locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)


10:00-12:00 UUR Breakdance Fresh Allstars docent: Raymon locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
12:00-14:00 UUR Breakdance Fresh Allstars docent: Raymon locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)
14:00-16:00 UUR Breakdance Fresh Allstars docent: Raymon locatie: Onder de Boshoverbrug (Ringbaan-West)