PERRON C - Dansschool Fresh in Weert

Dansschool Fresh in Weert
Perron 8
Parallelweg 168
6001 HM Weert

Aanmelden of vragen over de lessen?
Neem contact met ons op.
+31 (0)6 – 81107975
+31 (0)6 – 41366598
info@dansschoolfresh.com

Welke lessen worden er gegeven in Weert?
Breakdance, streetdance, kidsdance, minidance, peutergym, freerunning, modern, paaldansen, hiphop en nog veel meer..

Bekijk hieronder het lesrooster van Dansschool Fresh in Weert (hoofdlocatie)

  1. maandag
  2. dinsdag
  3. woensdag
  4. donderdag
  5. vrijdag
  6. zaterdag
  7. zondag
  1. maandag, 19/02 Les / Activiteit Locatie Docent(en)
    1h
    Breakdance kids 4-7 jaar
    Studio 1 Raymon Truijen
    1h
    Breakdance beginners 8+
    Studio 1 Max Smeets
    1h
    Breakdance gevorderden 8+
    Studio 2 Daan Springer
    1h
    Fresh Allstars Kids/Juniors
    Studio 1 Raymon Truijen
    1h 30'
    ‘Fresh 4 U’ Showteam streetdance 9-15 j.
    Studio 2, Studio 3 Sophie Mattens
    1h
    Fresh Allstars Kids/Juniors
    Studio 2 Pim de Rijke
    1h
    Breakdance Fresh Allstars
    Studio 1 Raymon Truijen
    1h
    The Rebels (om de week op ma-woe)
    Studio 3 Sophie Mattens
    1h
    Breakdance Fresh Allstars
    Studio 1 Raymon Truijen
  2. dinsdag, 20/02 Les / Activiteit Locatie Docent(en)
    30'
    Babybreak 2-4 j.
    Studio 2 Raymon Truijen
    1h
    Kidsdance 4-7 j.
    Studio 2 Sophie Mattens
    1h
    Freerunning Beginners 8+
    Studio 1 Rens Coenen
    1h
    Streetdance 8-11 j.
    Studio 2 Sophie Mattens
    1h
    Streetdance 12+
    Studio 1 Virgil Nagel
    1h
    Modern tot 14 j. ADVANCED
    Studio 2 Sophie Mattens
    1h
    Hiphop MASTERCLASS
    Studio 2 Djordy Vogel
    1h
    Dance And Shape 30+ 40+
    Studio 3 Sophie Everaerts
    1h
    Freerunning Gevorderd 8-14 j.
    Studio 1 Virgil Nagel
    1h
    Streetdance Volwassenen
    Studio 1 Virgil Nagel
    1h
    Modern Volwassenen
    Studio 2 Sophie Mattens
    1h
    Synergy extra training
    Studio 3 Djordy Vogel
  3. woensdag, 21/02 Les / Activiteit Locatie Docent(en)
    30'
    Minidance 2-4 j.
    Studio 1 Sophie Everaerts
    1h
    Streetdance 7-9 j.
    Studio 1 Sophie Everaerts
    1h
    Fresh Allstars Mini B
    Studio 2 Raymon Truijen
    1h
    Streetdance 9-12 j.
    Studio 1 Sophie Everaerts
    1h 30'
    The Rebels (om de week woe-ma)
    Studio 3 Djordy Vogel
    1h
    Fresh Allstars Mini A
    Studio 2 Raymon Truijen
    1h
    Freerunning 8+
    Studio 1 Virgil Nagel
    1h
    Technisch paaldansen volwassenen
    Studio 1 Virgil Nagel
    1h
    Hiphop 12-18 j.
    Studio 2 Djordy Vogel
    1h
    Hiphop 8+
    Studio 3 Devany Pinas
    1h
    Breakdance Masterclass
    Studio 1 Raymon Truijen
    1h
    Hiphop volwassenen
    Studio 2 Djordy Vogel
    1h
    Custom Made Showteam hiphop volwassenen
    Studio 2 Devany Pinas
  4. donderdag, 22/02 Les / Activiteit Locatie Docent(en)
    1h
    Dance & Shape 30+ 40+
    Studio 1 Sophie Mattens
    1h
    Breakdance Kids 4-7 j. (VOL!)
    Studio 1 Raymon Truijen
    1h
    Breakdance beginners 8+
    Studio 1 Paulos Claessens
    1h
    Fresh Allstars Kids/Juniors
    Studio 1 Raymon Truijen
    1h
    African/Dancehall tot 16 j.
    Studio 2 Shirley Reijnhout
    1h
    Breakdance Vrije Training
    Studio 3
    1h
    African/Dancehall 16+
    Studio 2 Shirley Reijnhout
    1h
    Breakdance Fresh Allstars
    Studio 1 Raymon Truijen
    1h
    Breakdance Fresh Allstars
    Studio 2 Raymon Truijen
    1h
    Technisch paaldansen volwassenen
    Studio 1 Siuho Hung
  5. vrijdag, 23/02 Les / Activiteit Locatie Docent(en)
    1h
    Iniminimoves 1-2.5 j.
    Studio 1 Sophie Everaerts
    1h
    Iniminimoves 1-2.5 j.
    Studio 2 Sophie Mattens
    1h
    MiniMoves – Peutergym 2.5-4 j.
    Studio 1 Sophie Everaerts
    1h
    Streetdance 8-11 j.
    Studio 1 Sophie Mattens
    1h
    Fresh Allstars Recruits
    Studio 2 Paulos Claessens
    1h
    Modern beginners tot 14 j.
    Studio 3 Sophie Mattens
    1h 30'
    ‘Synergy’ wedstrijdteam Hiphop 12-16 j.
    Studio 2 Djordy Vogel
    1h
    Freerunning Masterclass 14+
    Studio 1 Virgil Nagel
    1h
    Breakdance Masterclass
    Studio 1 Pim de Rijke
    1h
    Masterclass Dancehall/Hiphop all ages
    Studio 2 Djordy Vogel
  6. zaterdag, 24/02 Les / Activiteit Locatie Docent(en)
    30'
    Minidance 2-4 j. (VOL!)
    Studio 2 Julie Metsemakers
    30'
    Minidance 2-4 j.
    Studio 2 Julie Metsemakers
    1h
    Kidsdance 4-5 j.
    Studio 3 Nikki & Roos
    1h
    Tricking 8+
    Studio 1 Virgil Nagel
    1h
    Kidsdance 4-5 j. (VOL!)
    Studio 2 Julie Metsemakers
    1h
    Kidsdance 6-7 j.
    Studio 2 Julie Metsemakers
    1h
    Streetdance 8-11 j.
    Studio 1 Virgil Nagel
  7. zondag, 25/02 Les / Activiteit Locatie Docent(en)
    1h
    Breakdance Kids 4-7 jaar
    Studio 2 Paulos Claessens
    2h
    Breakdance Vrije training
    Studio 2, Studio 3
    1h
    Fresh Allstars mini’s
    Studio 1 Daan Demes
    1h
    Fresh Allstars Techniekles
    Studio 1 Daan Demes
  8. maandag, 26/02 Les / Activiteit Locatie Docent(en)
    1h
    Breakdance kids 4-7 jaar
    Studio 1 Raymon Truijen
    1h
    Breakdance beginners 8+
    Studio 1 Max Smeets
    1h
    Breakdance gevorderden 8+
    Studio 2 Daan Springer
    1h
    Fresh Allstars Kids/Juniors
    Studio 1 Raymon Truijen
    1h 30'
    ‘Fresh 4 U’ Showteam streetdance 9-15 j.
    Studio 2, Studio 3 Sophie Mattens
    1h
    Fresh Allstars Kids/Juniors
    Studio 2 Pim de Rijke
    1h
    Breakdance Fresh Allstars
    Studio 1 Raymon Truijen
    1h
    The Rebels (om de week op ma-woe)
    Studio 3 Sophie Mattens
    1h
    Breakdance Fresh Allstars
    Studio 1 Raymon Truijen